Obrzeża plastikowe

Wszystkie rodzaje obrzeży sprzedawanych przez naszą firmę można stosować praktycznie do każdego rodzaju nawierzchni:

kostka brukowa i granitowa,
tarasy, podjazdy chodniki,
kora, trawnik,
ścieżki wykonane z żwiru, grysu lub kamienia polnego.

Dzięki swojej elastyczności ich zastosowanie pozwala tworzyć łuki, okręgi, lub każde inne dowolne kształty. Obrzeża po zamontowaniu są niewidoczne przez co znacznie poprawiają estetykę zapewniając znakomity efekt wizualny. Wysoka wytrzymałość, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne pozwala na ich stosowanie niemalże w każdych warunkach. Ponieważ zastosowanie obrzeży NatanPlast nie wymaga wykonania wykopów ich montaż jest sprawny i szybki a koszt zabudowy relatywnie niski.

obrzeża plastikowe śląskie obrzeża plastikowe śląskie obrzeża plastikowe śląskie

Każdy model naszego obrzeza został specjalnie zaprojektowany z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Produkty z serii MULTI oraz SYSTEM polecane są szczególnie dla zastosowania w ogrodzie, drabinki na dolnej półce obrzeża lepiej przylegają do podłoża a system korzeniowy roślin dodatkowo wiąże je z podłożem. Dodatkowym atutem Obrzeży Multi oraz System jest zamek dzięki któremu nie trzeba wykonywać dylatacji, takie rozwiązanie gwarantuje bardziej trwałe rozgraniczenie powierzchni.

obrzeża plastikowe śląskie obrzeża plastikowe śląskie obrzeża plastikowe śląskie

 

 

 

 

 

 

Nasze najnowsze produkty to obrzeża z serii TerraBord i OptiBord polecane są szczególnie dla zastosowania w przypadku prac brukarskich, solidna i mocna konstrukcja pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów. Nieodzownym elementem każdego obrzeża jest kotwa mocująca. Kotwy posiadają trójramienny kształt z „odwróconymi zębami” w postaci wpustów, przez co kotwa jest stabilna i nie powoduje efektu cofania.

 

obrzeża plastikowe śląskie obrzeża plastikowe śląskie

 

 

 

 

 

 

Charakterystyka produktu:

Obrzeża plastikowe śląskie

 

Montaż jest łatwy i przyjemny:

 

Montaż obrzeży plastikowych śląskie Montaż obrzeży plastikowych śląskie Obrzeża plastikowe śląskie sprzedaż i montaz Komat Obrzeża plastikowe śląskie sprzedaż i montaz Komat Obrzeża plastikowe śląskie sprzedaż i montaz Komat